21 sie

Pulpit zdalny i usługi serwera terminali

Aplikacja nRouter

Napisaliśmy wcześniej, że aplikacja nRouter jest konieczna tylko w przypadku posiadania pojedynczego nRoutera, a co z sytuacją kiedy nRoutera nie posiadamy? Najprościej oczywiście byłoby go zakupić.

Czasami jednak, Nasze potrzeby są znacznie mniejsze a my nie mamy zwyczaju wyciągać armaty, uczestnicząc w polowaniu na muchę. W takich sytuacjach zwykle sięgamy po aplikację Team Viewer, Usoris czy inne. Naszą propozycją, na realizację takich potrzeb jest właśnie aplikacja nRouter.

Pulpit zdalny przez VPN

nRouter dla Windows

 

Proponujemy do tego celu wykorzystać możliwości oferowane przez tunelowanie VPN.

Dwie instalacje aplikacji nRouter, na dwóch komputerach, które łączy jedynie publiczny internet

pozwolą Państwu zrealizować połączenia punkt do punktu bez konieczności poszukiwania dodatkowych rozwiązań. Nawet jeżeli komputery się nie widzą i znajdują za tzw.: NAT – połączenie będzie możliwe i taka jest funkcja oferowanej aplikacji.

Zapewnić wirtualny kabel przez publiczny internet, który pozwoli na połączenie PC – PC, punkt do punktu.

Obsługa programu jest banalnie prosta i sprowadza się do kilku kliknięć myszką. Łącząc w ten sposób komputery, zapewniają Państwo sobie zwiększone bezpieczeństwo komunikacji i prywatność  dla podejmowanych działań. Transmisja przebiega szyfrowanym tunelem, od jednego do drugiego komputera i jest zakończona z chwilą rozłączenia tunelu. W komunikacji biorą udział tylko urządzenia posiadające odpowiedni profil zapewniający im szyfrowanie, uprzednio sparowane. Co za tym idzie,  komfort i poufność takiego rozwiązania jest niespotykany w innych przypadkach.

Wspierane systemy

Aplikacja wspiera systemy z rodziny Windows. Testy zostały wykonane w  Windows 7/8/10/ oraz odpowiadających im wersjach Windows Server.

Subskrypcja

Oferta zakłada kilka modeli subskrypcji, w tym:

  • umowną (na okres minimalny 12 miesięcy) bez ograniczenia ilości urządzeń w sieci klienta
  • w modelu przedpłaconym (prepaid)  z ograniczeniem ilości urządzen w sieci i zależną od faktycznych potrzeb
  • jednorazową sprzedaż dedykowanego serwera

Więcej informacji uzyskają Państwo od naszych handlowców: info@nrouter.pl